Katalog

Altana Orion 3
6 marca 2017
Altana Sfera 5
6 marca 2017
Show all

Napisz do nas i stań się właścicielem wymarzonego produktu!

Altana Baldachim

3,400.00

Kategoria:

Alt Drew Cosmo ma do zaoferowania altankę Baldachim o wymiarach 3 m x 3 m, idealną dla amatorów wypoczynku na świeżym powietrzu. Altana wykonana jest z suszonego drewna sosnowego, zaimpregnowanego Drewnochronem w wybranym przez Państwa kolorze. Zastosowanie preparatu ochrania surowiec przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych (deszcz, śnieg, słońce), dzięki czemu jest w stanie przetrwać długie lata. Altana osadzona jest na słupach o wymiarach 12 cm x 12 cm, co gwarantuje solidność i stabilność całej konstrukcji. Altana posiada cztery wejścia, z możliwością zabudowy wskazanych przez Klienta. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klienta, istnieje możliwość dostosowania wymiarów altany do indywidualnych oczekiwań zamawiającego. Dbałość o każdy detal sprawia, że altana Baldachim stanie się wspaniałą ozdobą przydomowego ogrodu, której z pewnością pozazdroszczą Ci sąsiedzi. Jest idealna do wypoczynku na łóżku w ciepły letni dzień, dając osłonę przed ostrymi promieniami słońca.

 

Opis techniczny altany Baldachim:

  • słupy nośne – 12 cm x 12 cm
  • podłoga z desek calowych + 6 bloczków betonowych

 

Cena altany Baldachim dotyczy:

  • podłogi
  • altany z 4 wejściami do środka
  • dwukrotnej impregancji
  • stolarki wykończeniowej
  • montażu

 

Opcje dodatkowe:

Chciałbyś zmienić wysokość pełnej zabudowy na mniejszą lub większą? Nie ma żadnego problemu! Firma Alt Drew Cosmo oferuje prócz tego możliwość zabudowy wskazanych wejść. Na życzenie Klienta zostanie przymocowane na hakach i zawieszone na łańcuchach łóżko. Materac do łóżka wiszącego należy zakupić we własnym zakresie. Zachęcamy również do przejrzenia pełnej oferty firmy, gdzie znaleźć można ogromny wybór konstrukcji drewnianych dedykowanych ogrodom.

 

Transport:

Nie masz jak przewieźć zamówionej konstrukcji? Alt Drew Cosmo oferuje transport w cenie (odległość do 50 km) lub za dodatkową opłatą (w przypadku odległości przekraczających 50 km). Firma dysponuje własnym taborem samochodów dostawczych, dzięki którym jest w stanie przewieźć altanę we wskazane przez Klienta miejsce, przy zachowaniu wszelkich standardów bezpieczeństwa. Zadaniem Klienta jest przyszykowanie oraz wypoziomowanie terenu pod altanę.

 

Chcesz mieć taką altanę w swoim ogrodzie? Napisz do nas!

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Altana Baldachim”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *