Katalog

Domek Galileusz 2
6 marca 2017
Altana Western 1
6 marca 2017
Show all

Napisz do nas i stań się właścicielem wymarzonego produktu!

Altana Kosmiczne łuki

4,200.00

Kategoria:

Alt Drew Cosmo ma do zaoferowania altankę Kosmiczne łuki o wymiarach 3 m x 3 m do postawienia w ogrodzie lub na działce. Altana wykonana jest z suszonego drewna sosnowego, które poddane zostało impregnacji Drewnochronem (kolor preparatu do wyboru). Dach wykonany jest z desek boazeryjnych, pokryty gontem bitumicznym (kolor i kształt do wyboru). Altana spoczywa na słupach o wymiarach 9 cm x 9 cm, co daje gwarancję stabilności. Konstrukcja może zostać wykonana na wymiar, jaki zażyczy sobie Klient (np. dopasowany do terenu, gdzie stanie altana). Wysoka jakość surowca, z jakiego wykonana jest altana, a także dbałość o każdy szczegół i zabezpieczenie przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych sprawia, że altana jest w stanie służyć przez bardzo długi czas. Jest świetnym rozwiązaniem dla amatorów spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu, którzy szukają osłony przed słońcem czy deszczem.

 

Opis techniczny altany Kosmiczne łuki:

 • słupy nośne – 9 cm x 9 cm
 • dwuspadowy dach
 • wysokość ścian bocznych – 2,05 cm
 • kąt nachylenia dachu – około 25 stopni
 • grubość listew użytych do zabudowy łuku ażur – 25 mm x 14 mm
 • wysokość zabudowy ścianek bocznych – około 1,1 m

 

Cena altany Kosmiczne łuki obejmuje:

 • altanę (konstrukcja ze zdjęcia, bez podłogi)
 • dach pokryty gontem bitumicznym
 • dwukrotną impregnację
 • stolarkę wykończeniową
 • montaż

 

Opcje dodatkowe:

W razie chęci zmiany wyglądu altany Alt Drew Cosmo może zaoferować inny wzór ażuru (skośny), inny rozmiar i wzór ścianek, a także inny wzór i kolor gontu. Na życzenie Klienta zabudowane mogą zostać wskazane wejścia. Jest możliwość wykonania podłogi drewnianej z desek calowych, z wykorzystaniem 9 bloczków betonowych (za dodatkową opłatą). Konstrukcja może uzyskać też zupełnie inną wysokość (mniejszą lub większą, w zależności od preferencji).

 

Transport:

Chcesz dokonać zamówienia, ale martwisz się, jak przetransportujesz nowo zakupioną altanę pod swój adres? Alt Drew Cosmo oferuje przewóz zamówionej altany we wskazane miejsce. Firma dysponuje własnym taborem samochodów dostawczych, który umożliwia przewóz przedmiotów o dużych gabarytach. Odległość nie stanowi żadnego problemu. W przypadku odległości do 50 km transport jest darmowy, przy większych dystansach jego cena zostanie ustalona podczas składania zamówienia.

 

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Altana Kosmiczne łuki”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *