Katalog

Altana Plazma 3
6 marca 2017
Wiata Merkury
6 marca 2017
Show all

Napisz do nas i stań się właścicielem wymarzonego produktu!

Altana Meteoryt

6,990.00

Kategoria:

Alt Drew Cosmo oferuje państwu konstrukcję 2 w 1, czyli domek narzędziowy Meteoryt połączony z tarasem a’la altanką, o wymiarach łącznych  5 x 2,5 m. Domek narzędziowy o wymiarach 2,5 m x 2, 5 m oraz taras (altana) o wymiarach 2,5 m x 2,5 m, doskonale sprawdzi się na działce miłośników prac w ogrodzie i amatorów spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Domek oraz altana wykonane zostały z suszonego drewna sosnowego, które poddano impregnacji Drewnochronem (kolor preparatu do wyboru). Dzięki temu zabiegowi surowiec zyskuje odporność na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych i jest w stanie służyć przez długie lata. Dach konstrukcji wykonany jest z desek boazeryjnych i pokryty gontem bitumicznym (kolor i kształt do wyboru). Altana osadzona jest na słupach o wymiarach 9 cm x 9 cm, co zapewnia jej solidność i gwarantuje stabilność. Jeśli Klient będzie miał takie życzenie, wskazane przez niego wejścia zostaną zabudowane. Istnieje także możliwość wykonania konstrukcji pod wymiar. Wysoka jakość surowca oraz dbałość o każdy szczegół sprawia, że altana z domkiem narzędziowym jest nie tylko konstrukcją niezwykle praktyczną, lecz również stanowi świetną ozdobę przydomowego ogrodu.

 

Opis techniczny domku narzędziowego Meteoryt wraz z altaną:

 • słupy nośne – 9 cm x 9 cm
 • wysokość całkowita – 3,2 m
 • wysokość w kalenicy – 2,9 m
 • wysokość ścian bocznych – 2,3 m
 • wysokość drzwi – 2,2 m
 • kąt nachylenia dachu – około 30 stopni

 

Cena domku narzędziowego Meteoryt wraz z altaną obejmuje:

 • taras (altanę bez zabudowań)
 • dach pokryty gontem bitumicznym
 • dwukrotną impregnację
 • stolarkę wykończeniową
 • montaż

 

Opcje dodatkowe:

Firma Alt Drew Cosmo oferuje możliwość wielu modyfikacji przedstawionej konstrukcji. Na życzenie Klienta schowek boczny może zostać zabudowany, domek lub taras wydłużony, mogą zostać też zastosowane różnego rodzaju barierki lub zabudowa w formie kratki ażurowej. Mogą Państwo również wybrać inny wzór ażuru (skośny), inny rozmiar i wzór ścianek oraz inny wzór i kolor gontu. W razie konieczności wskazane wejścia zostaną zabudowane, a cała konstrukcja zyska zupełnie nową wysokość (mniejszą lub większą). Firma oferuje również przygotowanie podłogi pod altanę, z wykorzystaniem desek calowych i 9 bloczków betonowych (cena do ustalenia). W domku narzędziowym w razie potrzeby mogą zostać zamontowane także okna.

 

Transport:

Nie musisz przejmować się transportem zamówionej konstrukcji, gdyż Alt Drew Cosmo dysponuje własnymi samochodami dostawczymi, dzięki którym jest w stanie przewieźć domek narzędziowy we wskazane miejsce, przy zachowaniu wszelkich standardów bezpieczeństwa. Transport konstrukcji na odległość do 50 km jest darmowy, przy dalej położonych lokalizacjach jego cena ustalana jest podczas składania zamówienia.

 

Chcesz mieć własny domek narzędziowy? Skontaktuj się z nami

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Altana Meteoryt”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *