Katalog

Zadaszenie Galaktyka
6 marca 2017
Altana Orion
14 czerwca 2017
Show all

Napisz do nas i stań się właścicielem wymarzonego produktu!

Altana Szary Karzeł

4,200.00

Kategoria:

Alt Drew Cosmo oferuje wyjątkową altanę Szary Karzeł  o wymiarach 3,5 m x 3,5 m, do postawienia w ogrodzie lub na działce. Altana Szary Karzeł wykonana jest z wysokiej jakości drewna suszonego sosnowego, które zostało zaimpregnowane Drewnochronem przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych, dzięki czemu posłuży przez długie lata. Wersja kolorystyczna Drewnochronu do wyboru. Dach altany wykonany został z desek boazeryjnych i pokryty gontem bitumicznym (kolor i kształt do wyboru). Ze względu na możliwość wyboru koloru poszczególnych elementów altany, jak również korekty ich wymiarów, zamówiona w Alt Drew Cosmo altana spełni wszystkie Państwa oczekiwania. Będzie idealnym uzupełnieniem ogrodu, miejscem spotkań towarzyskich, a także wypoczynku po długim dniu pracy. Wysoka jakość drewna oraz dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół altany sprawia, że altana Szary Karzeł to spełnienie marzeń amatorów wypoczynku na świeżym powietrzu.

 

Opis techniczny altany Szary Karzeł:

 • słupy nośne – 9 cm x 9 cm
 • konstrukcja dachowa wykonana z kantówki – 8 cm x 4 cm
 • wysokość całkowita – 3,2 m
 • wysokość ścian bocznych – 1,6 m
 • kąt nachylenia dachu – ok. 25 stopni
 • zabudowa ścianki – żaluzja

 

Cena altany Szary Karzeł obejmuje:

 • altanę z 4 wejściami
 • dach pokryty gontem bitumicznym
 • dwukrotną impregnację
 • stolarkę wykończeniową
 • montaż

 

Opcje dodatkowe:

Drewniana altanka Szary Karzeł może zmienić swój wymiar, jak również może zostać rozbudowana o elementy dodatkowe. Podstawowa wersja altany może zostać wzbogacona o inny wzór ażuru (skośny), inny wzór oraz rozmiar ścianek, a także inny wzór i kolor gontu. Na życzenie Klienta wybrane wejścia do altany mogą zostać zabudowane. Całość konstrukcji może mieć inną wysokość (mniejszą lub większą). Podłoga altany może zostać wykonana z desek calowych, z wykorzystaniem 9 bloczków betonowych.

 

Transport:

Zastanawiasz się, jak przewieziesz altanę? Nie musisz się tym martwić! Alt Drew Cosmo dysponuje własnym taborem samochodów dostawczych, dzięki któremu jest w stanie przetransportować wybraną altanę w dowolny zakątek Polski. W przypadku bliskich odległości (do 50 km) transport jest darmowy, przewóz na większe odległości realizowany jest za dodatkową opłatą (do ustalenia). W zakresie Klienta leży przygotowanie oraz wypoziomowanie terenu pod altanę.

 

Jesteś zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Altana Szary Karzeł”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *