Katalog

Plac zabaw Kosmiczna Stacja
6 marca 2017
Altana Szary Karzeł
14 czerwca 2017
Show all

Napisz do nas i stań się właścicielem wymarzonego produktu!

Zadaszenie Galaktyka

3,000.00

Kategoria:

Alt Drew Cosmo oferuje zadaszenie tarasu Galaktyka o wymiarach 4,5 x 2 m, wykonane z suszonego drewna sosnowego. Surowiec został zaimpregnowany Drewnochronem (kolor do wyboru) celem zabezpieczenia go przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych takich jak słońce, deszcz czy śnieg. Zadaszenie wykonane jest z desek boazeryjnych i pokryte gontem bitumicznym (kolor i kształt do wyboru). Zaletą prezentowanego zadaszenia jest możliwość dopasowania jego wymiarów do indywidualnych oczekiwań Klienta. Dzięki zadaszeniu tarasu Galaktyka będziesz mógł cieszyć się wypoczynkiem na świeżym powietrzu bez względu na pogodę, która mogłaby popsuć Twoje plany. Dbałość o każdy detal zadaszenia i wysoka jakość drewna, z jakiego zostało wykonane sprawi, że stanie się ono także ozdobą Twojego domu.

 

Opis techniczny zadaszenia Galaktyka:

  • Konstrukcja dachowa wykonana z kantówki – 8 cm x 4 cm
  • Wysokość ścian bocznych zależne od projektu zadaszenia
  • Dach jednospadowy
  • Ścianki obite deska boazeryjna

 

Cena zadaszenia Galaktyka obejmuje:

  • Dach pokryty gontem bitumicznym
  • Dwukrotną impregnację
  • Montaż

 

Opcje dodatkowe:

Drewniane zadaszenie tarasu Galaktyka może zostać wykonane na wymiar, na życzenie Klienta może ono również nieco zmienić swój kształt. Z założenia zadaszenie ma przede wszystkim spełniać swoje funkcje praktyczne, a dopiero potem estetyczne, a co za tym idzie powinno być na tyle duże, by zabezpieczyć odpowiednio teren, nad którym będzie zamontowane. Alt Drew Cosmo oferuje także możliwość wykonania tarasu o dowolnym kształcie i wymiarze. W ofercie firmy znajdziesz również konstrukcje drewniane tj. altany, garaże, domki i inne konstrukcje architektury ogrodowej.

 

Transport:

Firma Alt Drew Cosmo oferuje swoim Klientom transport i montaż zamówionych konstrukcji. Dysponuje własnym taborem samochodów dostawczych, dzięki któremu jest w stanie przewieźć konstrukcje o dużych gabarytach w dowolny zakątek kraju (darmowy transport na odległości do 50 km, koszt transportu na większe odległości do ustalenia).

 

Skontaktuj się z nami i złóż zamówienie

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Zadaszenie Galaktyka”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *