Skip to content

Altany ogrodowe 5x4

W naszej ofercie masz do dyspozycji nowoczesne obiekty, które wyróżnia funkcjonalność i estetyczny wygląd. Jednym z elementów architektonicznych, jaki wykonujemy na zamówienie, jest duża drewniana altana ogrodowa. Model o wymiarach 5 × 4 metry ma optymalną powierzchnię, dzięki czemu wykorzystasz go do rozmaitych celów, np. organizowania przyjęć na zewnątrz czy po prostu relaksu w gronie domowników w cieplejsze dni. Konstrukcję tego typu możesz zamontować nie tylko na przydomowej posesji, ale też na miejskim ogródku działkowym.

Duża altana ogrodowa z drewna

Nasze konstrukcje drewniane stanowią tańszą alternatywę dla tych klasycznych, murowanych. Wyróżniają się przy tym lekką, ułatwiającą montaż budową i jednocześnie imponującą trwałością, dzięki zastosowanej w nich impregnacji. W zależności od własnych potrzeb duża altana ogrodowa w wersji 5 × 4 m może zostać przez Ciebie wykorzystana do rozmaitych celów. W jej wnętrzu zamontujesz ławy z wygodnym stołem czy też postawisz grilla o dowolnym rozmiarze który przyda się w trakcie spotkań towarzyskich i nie tylko.

Warto mieć na uwadze, że prezentowana tutaj altana ogrodowa może dodatkowo pełnić funkcję pergoli. Wystarczy zdecydować się na wariant zaopatrzony w ściany z drewnianymi deskami z odstępami, na których pnące rośliny mogą się wspierać, ozdabiając konstrukcję. Duży model o wymiarach 5 × 4 metry jest idealnym rozwiązaniem do przydomowego ogrodu, niezależnie od stylu architektonicznego budynku mieszkalnego. Musisz tylko dobrać kolorystykę wykończenia w taki sposób, aby współgrała z tą zastosowaną na elewacji domu.

Funkcjonalna i trwała altana drewniana

Surowce do zbudowania konstrukcji pozyskujemy wyłącznie od sprawdzonych dostawców i odpowiednio zabezpieczamy, tak aby dodatkowo przedłużyć ich żywotność. Decydując się na złożenie zamówienia w naszej firmie, otrzymujesz dużą altanę ogrodową o długowiecznej konstrukcji. Do produkcji obiektów wykorzystujemy bowiem najlepsze gatunkowo deski drewniane – sosnowe i świerkowe, które mają dobre właściwości techniczne. Zadaszenie konstrukcji wykonujemy natomiast z gontu bitumicznego, który jest bardzo solidny i zapewnia izolację cieplną.

W przypadku dużej altany drewnianej masz wiele możliwości adaptacji jej wnętrza! Obiekt o wymiarach 5 × 4 metry z powodzeniem pomieści zestaw mebli ogrodowych dla całej rodziny i dodatkowych gości. Jeśli chcesz, aby przestrzeń użytkowa była dodatkowo przytulna, warto zainwestować w zasłony na okna oraz elementy oświetlenia, np. lampiony czy klasyczne lampy. W środku postaw również donice z pięknymi kwiatami, a na meblach ułóż wygodne poduszki dekoracyjne.