Nasze realizacje

Opinie naszych klientów

 • Patrycja i Artur Kowalczyk
  Z okazji dnia dziecka wraz z mężem chcieliśmy zrobić prezent naszym pociechom i zamówiliśmy plac zabaw w firmie Alt Drew Cosmo. Każda nasza najmniejsza sugestia oraz potrzeba była wzięta pod uwagę. Plac zabaw wykonany solidnie drewno dokładnie wyszlifowane tak, aby zapewnić naszym pociechom maksimum bezpieczeństwa. Jakość bardzo wysoka, a cena w porównaniu do jakości bardzo niska. Polecam wszystkim tą firmę, jeśli stawiacie bezpieczeństwo Waszego malucha na pierwszym miejscu - wybierzcie Alt Drew Cosmo.
  Patrycja i Artur Kowalczyk
 • Konrad Sikora
  Jakiś czas temu miałem przyjemność współpracować z firmą Alt Drew Cosmo. Wówczas zamówiłem u nich domek 7x4 m Galileusz. Sam proces wybierania projektu jego modyfikacji i dogadywania szczegółów odbył się bez problemów. Kolejny wielki plus to ekipa montażowa znająca się na swojej pracy, miła atmosfera oraz szybki montaż, a co najważniejsze efekt końcowy montażu był rewelacyjny. Firma solidna i godna polecenia.
  Konrad Sikora
 • Katarzyna Piasecka
  Firma godna polecenia. Altanę zamówiłam, a za dwa tygodnie stała już u mnie w ogrodzie. Altana dokładnie taka jaką sobie wyobrażałam nic dodać nic ująć. Altana starannie wyprodukowana, panowie montażyści mili oraz sprytni. Na pewno skorzystamy jeszcze raz z usług tej firmy. Tym razem zamówimy domek letniskowy.
  Katarzyna Piasecka
 • Patrycja Piasecka
  Pełen profesjonalizm altana została zmontowana w ciągu 3 godzin. Kontakt z firmą szybki oraz przyjemny montaż również szybki i przyjemny. Polecam w 100 %
  Patrycja Piasecka
 • Filip Smela
  Altana zrobiona szybko, bardzo solidnie i co najważniejsze w korzystnej cenie. Montaż altany na mojej działce trwał nie dłużej niż kilka godzin. Alt Drew Cosmo to prawdziwi fachowcy w swojej dziedzinie. Pełen profesjonalizm.
  Filip Smela

Chcesz mieć swoją wymarzoną architekturę ogrodową?
Daj nam znać!