Skip to content

Domki narzędziowe

Niewielki domek narzędziowy to idealne miejsce do przechowywania niezbędnych podczas sezonowych prac w ogrodzie narzędzi. Zazwyczaj domki nie posiadają okien i są niewielkich gabarytów.

Drewniany domek narzędziowy

Estetycznie wykonany drewniany domek narzędziowy doskonale sprawdzi się w roli schowka, jak również jako element dekoracyjny w Twoim ogrodzie. Wiele osób decyduje się umieścić go w najdalej położonym miejscu ogrodu, jednak Ci co postawią go w środku ogrodu, a wokół niego utworzą ciekawą kwiatową dekorację, zyskają niezwykle atrakcyjną ozdobę ogrodową. Największą zaletą domków narzędziowych jest łatwa modyfikacja i aranżacja ich wnętrz, dzięki czemu w kilka chwil są one dostosowywane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Koniecznie wybierz taki domek, który pomieści wszystkie Twoje narzędzia i sprzęty ogrodowe. Jeśli chcesz zyskać możliwość wykonywania drobnych prac ogrodowych we wnętrzu posiadanego domku narzędziowego, wybierz taki model, który Ci to z powodzeniem umożliwi.

Jakie domki narzędziowe oferuje Alt Drew Cosmo?

W Alt Drew Cosmo wykonujemy szybko i solidnie domki narzędziowe według gotowych projektów i na wymiar - zgodnie z życzeniem klienta. Każdy domek gospodarczy powstaje z całości z drewna, prócz elementów takich jak okna, których drewnem zastąpić się nie da. Drewno niezmiennie od wielu lat jest jednym z najpopularniejszych surowców budowlanych, dlatego tak chętnie po nie sięgamy. W naszej ofercie znajdziesz domki ogrodowe o różnym metrażu, możesz wybrać taki, który najbardziej spełnia Twoje potrzeby i oczekiwania. Składając u nas zamówienie na domek narzędziowy zyskujesz pewność, że zostanie od wzniesiony przy wykorzystaniu tradycyjnej technologii, przy użyciu nowoczesnych i ekologicznych sposobów produkcji i łączenia poszczególnych jego elementów.

Dlaczego do produkcji domków działkowych wykorzystujemy drewno?

Architektura ogrodowa, jaką ma do zaoferowania Alt Drew Cosmo, wykonana jest niemal w 100% z drewna. Powodów tego jest wiele, ale jednym z najważniejszych jest wysoka trwałość surowca i fakt, że dobrze izoluje on ciepło. Domki działkowe z drewna po odpowiedniej impregnacji i zabezpieczeniu przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych są w stanie służyć przez długie lata. Dzięki wykorzystaniu do produkcji drewna domki drewniane ogrodowe są lekkie i mobilne, co znacznie obniża koszty transportu i robocizny. Wszystkie nasze projekty wznosimy z wysokogatunkowego drewna, cechującego się niskim stopniem wilgotności, dzięki czemu są one solidne i trwałe.

Domki drewniane na działkę - dla kogo?

Domek narzędziowy drewniany to dobre rozwiązanie dla tych, którym brakuje przestrzeni do przechowywania akcesoriów do pracy w ogrodzie takich jak kosiarka, sekatory, łopaty, grabie i inne drobne narzędzia. W tej roli doskonale sprawdzą się małe domki ogrodowe. Te większe mogą służyć nie tylko do magazynowania przedmiotów, ale też do wypoczynku. Domki działkowe bez pozwolenia na budowę stanowią szybkie w montażu miejsce do wypoczynku i relaksu, gdzie w środku można pomieścić całe mnóstwo rzeczy umożliwiających nie tylko rekreację ale też normalne funkcjonowanie.

Domki narzędziowe od Alt Drew Cosmo

Możesz być pewien, że inwestycja w domek narzędziowy z pewnością Ci się opłaci, w końcu w każdym ogrodzie znajdzie się cała masa rzeczy, które trzeba ochronić przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych. Gwarantujemy krótki czas produkcji i montażu, stosunkowo niski koszt realizacji projektu i dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół.

W naszej ofercie znajdziesz mniej i bardziej pojemne domki narzędziowe drewniane, dlatego zanim złożysz zamówienie przemyśl dobrze rozmiar, funkcję i akcesoria dodatkowe, tak aby wybrany model w późniejszym użytkowaniu doskonale spełniał swoją rolę. Napisz do nas już dziś i zamów wybrany domek ogrodowy