Skip to content

Altany ogrodowe 6x4

Szukasz pomysłu na aranżację przydomowej posesji o większym rozmiarze? Świetną opcją jest duża altana ogrodowa, którą prezentujemy w tej sekcji w kilku estetycznych wersjach. Modele drewniane wyróżniające się imponującą powierzchnią o wymiarach 6 × 4 m są bardzo funkcjonalne i dodatkowo wykonane z największą dbałością o detale. Do ich produkcji wykorzystujemy bowiem deski z drewna krajowych gatunków, które następnie poddajemy skutecznym metodom impregnacji, zabezpieczającej przed działaniem czynników atmosferycznych.

Do czego służy duża altana ogrodowa?

Jeśli tylko możesz sobie na niego pozwolić, wybór konstrukcji o takich wymiarach to idealne rozwiązanie dające szerokie pole do adaptacji. Altana ogrodowa 6 × 4 m posłuży Ci przede wszystkim jako miejsce do rekreacji w gronie rodziny i przyjaciół. W środku masz dużo miejsca na stoły i ławki czy meble wypoczynkowe, a także dodatkowo na niewielki parkiet! Dzięki temu obiekt drewniany idealnie nada się do organizacji imprez plenerowych również w pochmurne dni z opadami deszczu oraz wiatrem. W jednym z kątów warto postawić grill, na którym przygotujecie wyśmienite dania.

Oferowana tutaj duża altana ogrodowa może zostać przeznaczona nie tylko do wypoczynku w miłym gronie. Powierzchnię o wymiarach 6 × 4 m podzielisz na dwa obszary – część rekreacyjną oraz drewutnię. Ta ostatnia, jak wskazuje nazwa, posłuży Ci do bezpiecznego składowania drewna, które wykorzystujesz do opalania pieców lub kominka. W katalogu mamy także modele zaopatrzone w drewniane domki narzędziowe, które polecamy Twojej uwadze.

Duża altana ogrodowa – konstrukcja drewniana

Każda konstrukcja z naszego katalogu pokryta jest impregnatem i opcjonalnie malowana na kolor wybrany z szerokiej palety barw. Ciekawą propozycją jest duża drewniana altana ogrodowa zaopatrzona w poziomie sztachety, które możesz ozdobić pnącymi roślinami. Sposób wykończenia obiektu jest praktycznie dowolny, wykonamy go bowiem na Twoje indywidualne zamówienie. Oprócz modeli 6 × 4 m mamy też opcje o mniejszych wymiarach, które są polecane na ogródki działkowe czy po prostu do niewielkiego ogrodu.

Jeśli chcesz, aby wypoczynek w altanie ogrodowej 6 × 4 m był jeszcze przyjemniejszy, zadbaj o jej właściwą aranżację. Pnące kwiaty na ścianach to nie wszystko, warto też zainwestować w wygodne i estetyczne meble, w postaci foteli i kanap lub zestawu krzeseł ze stołem. W trakcie urządzania pamiętaj również o oświetleniu, dzięki któremu wnętrze posłuży Ci nie tylko za dnia, ale także po zapadnięciu zmroku. Przytulności wystrojowi dodadzą ponadto dywany do zastosowania zewnętrznego, które umieścisz na drewnianej podłodze.