Skip to content

Biesiadne altany ogrodowe

Lubisz organizować przyjęcia plenerowe na przydomowej posesji? W takim razie powinny Cię zainteresować drewniane altany biesiadne, jakie znajdują się w naszej ofercie! Te funkcjonalne konstrukcje ogrodowe to świetne propozycje nie tylko dla imprezowiczów, ale też użytkowników, którzy po prostu lubią spędzać dużo czasu na świeżym powietrzu. Obiekty zaopatrzone w szczelny dach oraz ściany chronią przed opadami atmosferycznymi i wiatrem, dlatego idealnie nadają się do wypoczynku na podwórku w gronie rodziny lub przyjaciół.

W naszej firmie projektujemy obiekty drewniane, które mają szerokie zastosowanie i wyróżniają się trwałością oraz estetycznym wykończeniem. Zamówiona na stronie ogrodowa altana biesiadna na pewno sprosta Twoim wymaganiom estetycznym oraz jakościowym. Jest to zasługa budulca w postaci desek świerkowych i sosnowych, z których wykonujemy podłogi oraz ściany. Z kolei do konstrukcji dachu wykorzystujemy gont bitumiczny, zabezpieczający wnętrze przed opadami atmosferycznymi.

Funkcjonalna ogrodowa altana biesiadna

Nawet najmniejsza konstrukcja drewniana z naszej oferty jest na tyle duża, aby móc umieścić w niej podstawowe meble wypoczynkowe ze stołem i krzesłami lub kanapami. W zależności od rozmiaru posesji oraz Twoich indywidualnych potrzeb możesz zdecydować się na zamówienie altany biesiadnej ogrodowej w różnych rozmiarach. Dodatkowo w aranżacji wnętrza warto uwzględnić oświetlenie w postaci lampionów i innych elementów, które umożliwią wygodne korzystanie z obiektu aż do późnych godzin.

Zamawiając altany biesiadne drewniane w naszej firmie, masz pewność, że otrzymany produkt będzie trwały i estetyczny. Jesteśmy specjalistami od projektowania konstrukcji ogrodowych, które wykonujemy na podstawie surowców pozyskiwanych od najlepszych dostawców. Dajemy Ci też wiele swobody w sposobie wykończenia gotowego obiektu, w kolorze dostosowanym do Twoich preferencji estetycznych. Możesz uzupełnić go także o dodatkowe rozwiązania, takie jak między innymi orynnowanie, zabudowa wejścia czy kotwienie słupów.