Skip to content

Wiaty i Zadaszenia

Korzystając z usług naszej firmy, możesz zaadaptować swój ogród w sposób uwzględniający indywidualne potrzeby domowników! W ofercie mamy rozmaite wiaty i altany ogrodowe drewniane, które są funkcjonalne, solidne i mają piękny, ponadczasowy wygląd. Jest to w dużej mierze zasługa desek sosnowych i świerkowych, z których wykonujemy prezentowane tutaj zadaszenia i inne produkty z katalogu. Wszystkie warianty podlegają modyfikacji, zarówno pod kątem kolorystyki wykończenia, jak i dodatkowych funkcji.

Bez względu na styl architektoniczny, jaki wyróżnia Twój dom, nasze wiaty i altany ogrodowe będą idealnie dopasowane do jego wyglądu. Zadaszenia i pozostałe konstrukcje drewniane z oferty możemy pomalować na dowolny, wybrany przez Ciebie kolor, tym samym dopasowując je do estetyki panującej na terenie ogrodu. Obiekty te mogą być więc nowoczesne lub bardziej klasyczne czy nawet rustykalne. Ich rozmiar dobierzesz pod kątem powierzchni przydomowej posesji, a także aktualnego zapotrzebowania.

Funkcjonalne zadaszenia i wiaty ogrodowe

Konstrukcje ogrodowe drewniane to nasza specjalność, dlatego projektujemy je z wykorzystaniem nowoczesnych metod i ponadczasowych materiałów o świetnych właściwościach technicznych. Naturalne drewno sosnowe i świerkowe ma bowiem optymalną trwałość przy stosunkowo niewielkiej wadze, która ułatwia błyskawiczny montaż gotowej altany czy wiaty. Przed osadzeniem zadaszenia na terenie działki trzeba tylko odpowiednio wyrównać i utwardzić grunt. Nie musisz się jednak o nic martwić – zapewniamy fachowe doradztwo i usługi montażowe wszystkim klientom.

Dostępne w naszym katalogu wiaty i zadaszenia ogrodowe są bardzo funkcjonalne. Drewniane konstrukcje występują w rozmaitych wariantach i opcjach modyfikacji. W zależności od potrzeb i dodatkowych opcji, np. w postaci altany, wykorzystasz je do:

  • przechowywania samochodu i innych pojazdów,
  • bezpiecznego składowania drewna opałowego,
  • celów rekreacyjnych i organizacji przyjęć,
  • magazynowania innych przedmiotów wrażliwych na wodę i wilgoć.

Wiaty i altany ogrodowe drewniane

Takie konstrukcje posłużą Ci do wielu celów, na przykład jako zabezpieczenia samochodu, kosiarki czy innych, kosztownych pojazdów i urządzeń. Dla wymagających klientów projektujemy wiaty i zadaszenia ogrodowe, które wyróżniają się solidną konstrukcją. Bazuje ona na deskach drewnianych, które na Twoje życzenie zabezpieczamy z użyciem specjalnych preparatów, jakie chronią konstrukcję przed działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych, przede wszystkim wilgoci oraz opadów atmosferycznych.

Prezentowane tutaj zadaszenia oraz wiaty drewniane to świetna propozycja, jeśli w swoim domu korzystasz z kominka lub pieca opalanego drewnem. Nasze konstrukcje ogrodowe mogą z powodzeniem pełnić funkcję drewutni, która świetnie chroni składowane drzewo przed opadami deszczu i śniegu, a także intensywnym wiatrem, dzięki ścianom bocznym i działowym. Oferujemy modele zaopatrzone w altany biesiadne lub domki narzędziowe, dlatego z łatwością dostosujesz zamówienie do swoich indywidualnych preferencji.

Wiaty i altany – drewniane i ponadczasowe

Zamawiając konstrukcje w naszej firmie, otrzymujesz wiaty ogrodowe spełniające wysokie normy jakościowe. Ściany i podłogi wykonane są z wyselekcjonowanego i odpowiednio zaimpregnowanego drewna gatunków krajowych. Dachy drewnianych zadaszeń, altan i domków narzędziowych zrobione są natomiast z gontu bitumicznego, który gwarantuje właściwą ochronę wnętrza budynku przed opadami atmosferycznymi oraz optymalną izolację cieplną. Materiały te dodatkowo są estetyczne i kolorystycznie dostosowane do preferencji zamawiającego.

Produkujemy nowoczesne obiekty ogrodowe, których wygląd, wymiary oraz pozostałe parametry możesz modyfikować. Masz do dyspozycji standardowe zadaszenia, pełniące funkcję drewutni lub garażu, a także modele wiat z dodatkowymi konstrukcjami drewnianymi, takimi jak altana biesiadna lub domek narzędziowy. Jeśli nie wiesz, na jaki wariant się zdecydować, zachęcamy do kontaktu – nasi specjaliści doradzą Ci optymalne rozwiązanie!