Skip to content

Wiaty i zadaszenia

Drewniane wiaty stanowią doskonałe zabezpieczenie przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi takimi jak deszcz czy śnieg. Niesprzyjająca pogoda mogłaby uszkodzić Twój samochód lub przedmioty wykorzystywane do pracy w ogrodzie, przed którą ochroni je solidna wiata drewniana. Niepogoda może mieć także niszczący wpływ na meble ogrodowe, bez których należyty wypoczynek na łonie natury jest wręcz niemożliwy.

Zadaszenie tarasu

Zadbaj o posiadane sprzęty i już dziś zatroszcz się o odpowiednie zadaszenie tarasu. Dzięki niemu posiadane przez Ciebie wyposażenie ogrodowe zyska należytą ochronę, a Ty będziesz mógł cieszyć się miłym wypoczynkiem w ogrodzie, nawet gdy z nieba będzie padał ciepły letni deszcz. Stylowo przystrojone wiaty ogrodowe staną się nie tylko schronieniem dla sprzętów, lecz również ciekawą ozdobą.

Jakie drewniane zadaszenia oferuje Alt Drew Cosmo?

Wiata drewniana to element obowiązkowy każdego ogrodu, w którym znajduje się taras. W Alt Drew Cosmo znajdziesz wiele wariantów zadaszeń, które różnią się pomiędzy sobą wielkością i stylem wykonania. Wykonujemy szybko i solidnie zadaszenia tarasów według gotowych projektów i koncepcji zaproponowanych przez klienta. Realizowana przez nas architektura ogrodowa powstaje z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje jej trwałość i solidność. Do budowy wiat i zadaszeń wykorzystujemy drewno, które od lat jest jednym z najpopularniejszych surowców budowlanych. Mamy do zaoferowania zadaszenia tarasu o różnym metrażu, do wyboru w zależności od Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Wiaty drewniane powstają w tradycyjnej technologii, przy zastosowaniu nowoczesnych i ekologicznych sposobów produkcji.

Dlaczego do produkcji wiat wykorzystujemy drewno?

Wszystkie oferowane w Alt Drew Cosmo zadaszenia nad taras wykonane są z drewna. Materiał ten jest doskonałym surowcem, jako że dobrze izoluje ciepło i charakteryzuje się wysoką trwałością. Dzięki stosowaniu drewna zabudowa tarasu jest lekka i mobilna, co wpływa na obniżenie kosztów robocizny i transportu. Do naszych projektów wybieramy wyłącznie drewno wysokiej jakości, o niskim stopniu wilgotności i z certyfikatami. Gdy konstrukcja jest już gotowa, poddajemy ją impregnacji celem zabezpieczenia przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych takich jak deszcz czy śnieg.

Wiaty i zadaszenia – dla kogo?

Zadaszenie tarasu to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy nie mają wystarczająco dużo miejsca w ogrodzie by pozwolić sobie na wolnostojącą altanę, a chcą podnieść komfort wypoczynku na świeżym powietrzu i ochronić meble ogrodowe czy grilla przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Wiaty dobrze za to sprawdzą się w roli osłony dla samochodu, którego właściciel nie mógł pozwolić sobie na budowę garażu.

Wybierając zadaszenie na taras trzeba mieć na uwadze, że nie każda zabudowa będzie dla nas odpowiednia. Musisz dobrze zastanowić się, jakie masz oczekiwania względem całej konstrukcji. Chcesz by dach przepuszczał światło, ale blokował promienie UV? Marzy Ci się przyścienna pergola na taras, która będzie jego barwną ozdobą? Przedstaw nam swoje oczekiwania a my doradzimy Ci, jaka zabudowa tarasu będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednia.

Oferta Alt Drew Cosmo

W Alt Drew Cosmo wykonujemy wysokiej jakości wiaty samochodowe oraz ciekawe architektonicznie zadaszenia tarasów. W naszej ofercie widnieją też drewutnie i daszki nad drzwi. Solidny daszek nad drzwi ochroni drzwi przed zniszczeniem, a drewutnia będzie miejscem do przechowywania drewna przeznaczonego na opał.

Wiaty i zadaszenia to inwestycja w ekologię. Krótki czas realizacji projektu i montażu, niskie koszty i dobra ochrona przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych to tylko niektóre z ich zalet. Napisz do nas już dziś i zamów wybrane zadaszenie tarasowe, które zwiększy komfort wypoczynku i stanie się wspaniałą ozdobą Twojego ogrodu.