Skip to content

Pergole

Pergole ogrodowe stanowią niezwykle atrakcyjną ozdobę zarówno niewielkich, jak i całkiem pokaźnych prywatnych terenów zielonych. Odpowiednio umiejscowione będą wspaniałą dekoracją Twojego ogrodu. Jeśli wokół Twojego domu brakuje miejsca do wypoczynku rozważ zakup drewnianej pergoli wyposażonej w ławkę. Porośnięte pnączami lub kolorowymi kwiatami boki pięknie przystroją Twój ogród, a wygodna ławka umożliwi popołudniowe czytanie książki z kubkiem herbaty w dłoni. Stosowanie tego typu elementów doskonale sprawdza się przede wszystkim w ogrodach zielonych, którym brakuje mocnego akcentu kolorystycznego. Obrośnięta pięknymi czerwonymi różami lub niebieskimi kwiatami pergola ogrodowa z pewnością przyciągnie uwagę Twoich gości i wzbudzi zazdrość w mieszkających obok sąsiadach.

Jakie pergole drewniane oferuje Alt Drew Cosmo?

Drewniane altany, ogrodzenia, pergole, donice i klomby to najpopularniejsze elementy architektury drewnianej, jakie można spotkać w przydomowym ogrodzie. W Alt Drew Cosmo znajdziesz pergole różnego typu, które różnią się pomiędzy sobą wielkością i stylem wykonania. Elementy małej architektury takie jak kratki ogrodowe i pergole drewniane, które porastają barwne pnącza, są świetnym detalem urozmaicającym ogród i wydzielającym w nim mniejsze przestrzenie.

Pergola tarasowa to także wyjątkowo efektowny i atrakcyjny sposób na zadaszenie tarasu. Przy zastosowaniu systemu odprowadzania wody cała konstrukcja zapewni skuteczną ochronę przed deszczem i słońcem. Rozwiązanie tego typu polecane jest nie tylko do przydomowych ogrodów, ale też restauracji i hoteli.

Dlaczego do produkcji pergoli wykorzystujemy drewno? 

Wszystkie oferowane w Alt Drew Cosmo pergole wykonujemy w całości z drewna. Materiał ten jest bardzo trwały i solidny, a przy tym doskonale izoluje ciepło. Pergola drewniana jest więc lekka, dzięki czemu bez większych trudności można przenosić ją z miejsca na miejsce. Wykorzystanie do produkcji drewna dodatkowo obniża koszty robocizny i transportu. Każda nasza pergola powstaje z wysokogatunkowego drewna, cechującego się niskim poziomiem wilgotności i opatrzonego w odpowiednie certyfikaty. Gotowe konstrukcje poddawane są impregnacji celem zabezpieczenia ich przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych. Przy właściwej dbałości o pergole drewniane producent gwarantuje ich trwałość przez długie lata.

Pergole ogrodowe – dla kogo?

Stabilna, trwała oraz solidnie wykonana pergola drewniana doskonale sprawdzi się w roli ozdoby, szczególnie w zestawieniu z efektownym pnączem. Spełni też swoją rolę w przypadku chęci odgrodzenia się od wścibskich sąsiadów, którzy co rusz zerkają na nas zza płotu. Różne kombinacje pergoli i kwiatów pozwolą stworzyć ciekawą dekorację nawet w niewielkich ogrodach. Pergola w ogrodzie zapewni Ci prywatność, stanowiąc jednocześnie podparcie dla pnących roślin.

Oferta Alt Drew Cosmo

W Alt Drew Cosmo wykonujemy wysokiej jakości pergole ogrodowe według gotowych projektów, jak również koncepcji zaproponowanych przez klienta. Jeżeli katalogowe propozycje naszych pergoli drewnianych nie spełniają Twoich oczekiwań, skontaktuj się z nami a my zbudujemy konstrukcję według Twojego autorskiego pomysłu. Zastosujemy indywidualną wysokość, długość, rozstaw słupów nośnych i ilość skosów, tak żebyś był zadowolony.

Pergola nowoczesna to inwestycja w ekologię. Ładnie obrośnięta kwitnącym pnączem będzie cieszyć oko letnią porą. Krótki czas realizacji projektu i montażu, niskie koszty i dobra ochrona przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych to tylko niektóre z zalet produkowanych przez nas pergoli. Zgłoś się do nas już dziś i zamów wybraną pergolę, która przy odrobinie chęci stanie się uroczą ozdobą Twojego ogrodu.